poniedziałek, 12 marca 2012

Kolumbia - świadectwo dla świata

W środę, 14 marca Tygodnik Gazeta Polska dołączy do swojego wydania film

"Kolumbia - świadectwo dla świata" w nakładzie 140.000 egzemplarzy!

Na szeroką skalę, Polacy będą mogli zobaczyć to świadectwo i przekazać innym!

Jest to film dokumentalny autorstwa Dominika Tarczyńskiego, obraz który otrzymał I nagrodę za najlepszy film dokumentalny na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich w Niepokalanowie.
Film ten nie jest typowym filmem dokumentalnym. To raczej zarejestrowane w szczególnych warunkach świadectwo, manifest wiary obecnej w życiu Prezydenta Kolumbii, mistyków oraz innych przedstawicieli władzy świeckiej i kościelnej. Jest to obraz walki prowadzonej przez członków Kościoła Katolickiego na płaszczyźnie duchowej, ale także w świecie materialnym, który dla Kolumbijczyków jest światem wypełnionym przemocą…
"Kolumbia - świadectwo dla świata" jest także świadectwem dla Polski. Jest wyjątkowym obrazem, który szczególnie teraz w tym okresie historii naszej Ojczyzny może być dla nas bardzo ważny.

Oto zwiastun filmu:

*** koniec kopiowania reklamy***
Oglądałam ten film i naprawdę bardzo polecam, piękne świadectwo Kolumbijczyków i aż tchnie nadzieją dla nas, że modlitwą można tak wiele zmienić. Przy okazji zapraszam do włączenia się w Różaniec za Ojczyznę :-)

Weekend minął biegusiem, no może sobota była biegusiem.. zrobiłam prawie wszystko co miałam w planie, łącznie z deserem czyli spotkaniem z kobietkami.
Fajnie było, już dawno się tak nie uśmiałam, a przy okazji ciasto zareklamuję, bo pyszne jest i bardzo proste, a przez to szybkie [coś mi się dziś reklamowo zrobiło w poście ;-)]
Za to niedziela była boska! Całkiem nic - nierobienie we dwoje tzn. Msza św., śniadanie, kawa w słoneczku, książka, obiad, spanko, spacer, wizyta u teściowej w szpitalu, rozmowa z herbatą w tle, kolacja, film, 20 minut komputerka, łazienka, różaniec, rozmowa, spanko - żyć nie umierać! :-)


Udanego poniedziałku życzę! :-)

6 komentarzy:

 1. świetnie, że o tym napisałaś. Będę polować na ten film, tym bardziej, że bardzo bliska mi osoba, tyle mi dobrego do Kolumbii opowiadała ... dobrego tygodnia życzę ...:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się bardzo. Film naprawdę wart zobaczenia :)

   Usuń
 2. No i zachęciłaś mnie do obejrzenia. Cieszę się, że ciasto smakowało i dzięki za reklamę hehe...

  OdpowiedzUsuń
 3. "Kolumbię" na pewno warto obejrzeć, bo daje dużo tematów do przemyśleń:) Choć trzeba pamiętać, że to jest obraz jednostronny, nie pokazujący wszystkich barw Kolumbii- o czym mówi też sam autor :) Ale film jak najbardziej polecam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że ten film ma po prostu trochę zmusić do myślenia:)

   Usuń

pisz, pisz proszę... czekam na wieści od Ciebie :-)

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Zobacz również: